OFERTA - MELBUD - roboty hydrotechniczne, roboty melioracyjne, roboty drogowe, roboty wod kan, rewitalizacja, włocławek

Idź do spisu treści

Menu główne:

OFERTA

Poniżej przykładowy zakres wykonywanych usług:

• budowa zbiorników retencyjnych

• rowy nawadniająco - odwadniające

• regulacja rzek

• ochrona przeciwpowodziowa

• renowacja rowów

• czyszczenie rowów

• konserwacja urządzeń wodno-melioracyjnych

prace drogowe

parkingi

place zabaw

rewitalizacja obiektów wodnych, parków, itp.

obiekty sportowe

• odmulanie stawów

• renowacja sieci wodociągowych i kanalizacyjnych

• makro – i makroniwelacja terenu

• prace kubaturowe

• odhumusowywanie

• odspajanieROBOTY HYDROTECHNICZNE

Firma MELBUD jest wysokiej klasy wykonawcą projektów i robót hydrotechnicznych na terenie województwa śląskiego. Podczas wszystkich realizachi projektów hydrotechnicznych używamy własnego specjalistycznego sprzętu, m.in. dźwigów, wibratorów, kafarów, palownic i kotwiarek. Doświadczenie i wiedza umożliwia nam prowadzenie robót zgodnie z wytycznymi i najważniejszymi normami. Nasze możliwości sprzętowe bez przerwy się zwiększają, co umożliwiaja nam podejmowanie coraz trudniejszych zleceń i wykonywanie ich w najwyższych standardach. Zaplecze sprzętowe i pracownicze pozwala nam na wykonawstwo wszystkich typowych i nietypowych konstrukcji hydrotechnicznych - w zależności od potrzeb Klienta.

Dzięki doświadczeniu zdobywanemu nieprzerwalnie do 1996 roku jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wykonanie robót hydrotechnicznych , w sposób sprawny i szybki.ROBOTY MELIORACYJNE

Nasza firma stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów i ofercie posiada wykonawstwo wszelkiego rodzaju robót melioracyjnych. Wykonujemy prace w zakresie budowy grobli, wałów, umocnienień skarp, studni głębinowych, odwodniterenu a także konserwacji zbiorników wodnych czy kanałów. Podczas wykonywanych przez naszą firmę usługach melioracyjnych stosujemy m.in. drenaże opaskowe, brzegowe, pierścieniowe itp., czego głównym celem jest ochrona znajdujących się w pobliżu zabudowań przed uszkodzeniami spowodowanymi wysokim poziomem wód gruntownych.

Wykonywane przez nas roboty wodno-melioracyjne świadczymy na terenie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorstw, jak również i instytucji - nie zapominamy jednak o klientach prywatnych, którzy otrzymują indywidualne oferty.ROBOTY WODNO KANALIZACYJNE

Nasza firma ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów instalacji wodno kanalizacyjnych dla instytucji publicznych, inwestorów prywatnych, jak również klientów indywidualnych. Wieloletnia praktyka i bogate doświadczenie w wykonywaniu oferowanych robót zapewniają solidność i precyzję wykonanych prac. W połączeniu z wysokiej klasy sprzętem używanym podczas robót wod kan a także dużym doświadczeniem jesteśmy w stanie wykonywać nawet te wyjątkowo trudne i wymagające zlecenia. Jesteśmy otwarci na współpracę i sugestie dlatego też wykonujemy prace zgodnie z dostarczonymi projektami przez Klienta lub sami doradzamy zlecającym.

Cechuje nas przede wszystkim elastyczność, a także umiejętność słuchania wskazówek oraz wyciągania wniosków z rozmowy - wszystko po to aby wykonać usługę tak jak życzy sobie tego Klient.ROBOTY DROGOWE

Od początku prowadzenia działalności nasza firma dążyła do pozyskiwania wykwalfikowanej kadry pracowniczej, dzięki czemu w obecnym czasie dysponujemy wystarczającą wiedzą, umiejętnościami i zapleczem sprzętowym aby móc solidnie i sprawnie wykonywać roboty drogowe. Dzięki bogatemu zapleczu możemy pozwolić sobie na wykonawstwo tych trudnych i ciężkich robót budowlanych. Posiadamy urządzenia potrzebne do wykonywania szerokiej gamy usług z zakresu remontu oraz budowy dróg, placów manewrowych, parkingów, a także robót brukarsko-drogowych jak również towarzyszącym im robotom inżynieryjnym.

Wszelkie prace związane z robotami drogowymi wykonujemy szybko, fachowo oraz zgodnie z obowiązującymi normami i najnowszymi technologiami. Dzięki dobrze wykonanym pracom możemy konkurować z tymi największymi w regionie.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego